fbpx

Wybór kancelarii prawnej, przed którym stoi wielu kredytobiorców chcących odzyskać pieniądze od banku dotyczy zarówno kredytów złotówkowych, w przypadku których możliwe jest skorzystanie z Sankcji Kredytu Darmowego, jak i kredytów we franku. Mnogość podmiotów zajmujących się tą tematyką z pewnością nie ułatwia tego zadania. Na co zwrócić uwagę? Co warto wiedzieć o kancelarii, której chcemy powierzyć swoją sprawę? Kancelaria Frankowa Katowice – jak pomagamy frankowiczom?

Kancelaria Frankowa Katowice

Żurawiecka, Krajewska i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp. k. z siedzibą w Katowicach to kancelaria prawna działająca na terenie śląska. W swoich działaniach wspieramy zarówno frankowiczów, jak i kredytobiorców złotówkowych. Chcemy, aby nasi Klienci postrzegali nas jako zaufanego partnera, który pomaga im odzyskać stabilność finansową i chroni ich interesy w procesie negocjacji z bankami.

Nie tylko doskonale znamy orzecznictwo dotyczące kredytów frankowych, ale również specyfikę lokalnych sądów. Sąd Okręgowy w Katowicach, Gliwicach, Bielsku-Białej czy Częstochowie nie mają przed nami tajemnic. Wielokrotnie reprezentowaliśmy przed tutejszymi sędziami interesy frankowiczów. Ponadto niedawna zmiana przepisów niejako wymusza na kredytobiorcach złożenie pozwu przeciwko bankowi w miejscu ich zamieszkania, dlatego warto wybrać kancelarię frankową, która działa lokalnie, a zatrudnieni w niej eksperci mogą pochwalić się skutecznym dochodzeniem roszczeń od banku.

W jaki sposób pomagamy frankowiczom?

Stawiamy na indywidualne podejście do klienta. Oznacza to, że frankowicz może oczekiwać, że jego sprawa zostanie poddana szczegółowej analizie, a zaproponowana strategia będzie dopasowana do jego sytuacji. Ponadto nasi Klienci mogą liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie postępowania – począwszy od złożenia reklamacji do banku, poprzez przygotowanie pozwu na postępowaniu obejmującym również ewentualną apelację kończąc. Co więcej jeśli bank złoży pozew przeciwko frankowiczowi, klient może liczyć na pomoc ekspertów Kancelarii Żurawiecka, Krajewska i Wspólnicy , Kancelarii Frankowej Katowice.

Wiemy jak skutecznie dochodzić roszczeń od banków. Śledzimy orzecznictwo w sprawach frankowych, a także zmiany przepisów. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy też wykorzystać orzeczenia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej przychylne frankowiczom.

kancelaria-Katowice

Kredyt frankowy – pomoc prawna

Pierwszym etapem naszego działania zawsze jest analiza umowy kredytowej, która jest bezpłatna. To ona pozwala nam stwierdzić, czy Twoja umowa kredytowa zawiera niedozwolone zapisy i będziemy mogli na jej podstawie dochodzić Twoich praw przed sądem. Co istotne skorzystanie z analizy nie zobowiązuje frankowicza do podpisania umowy z Kancelarią Frankową w Katowicach.

W zależności od specyfiki danej umowy możliwe są dwie strategie działania: odfrankowienie lub unieważnienie umowy kredytowej. Przy czym warto zauważyć, że w przypadku spraw frakowych częściej mamy do czynienia z tym drugim. To rozwiązanie, w przypadku którego umowa jest traktowana tak jakby nigdy nie została zawarta. Oznacza to, że nie wywołuje skutków prawnych zarówno teraz, jak i w przyszłości. To czy unieważnienie umowy jest korzystne dla frankowiczów to jedno z pytań najczęściej zadawanych przez frankowiczów z Katowic.

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej, nie wahaj się z nami skontaktować. Kancelaria Frankowa Katowice to miejsce, gdzie Twoje problemy są traktowane priorytetowo, a Ty możesz liczyć na profesjonalne wsparcie na każdym etapie postępowania. Pomożemy Ci znaleźć optymalne rozwiązanie dla Twojej sprawy.