fbpx

Kariera

Kancelaria Żurawiecka, Krajewska i Wspólnicy z siedzibą w Katowicach to dynamiczny zespół prawników, który łączy bogate doświadczenie z nowoczesnym podejściem do prawa. Oferujemy możliwość pracy przy interesujących projektach, rozwój zawodowy oraz przyjazne i inspirujące środowisko pracy. Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w jednej z najlepszych Kancelarii na Śląsku!

5

Zapraszamy kancelaria prawna katowice

rekrutacja, oferty pracy, praca w kancelarii prawnej Katowice

Aktualne oferty pracy

Obecnie nie prowadzimy aktywnej rekrutacji, jednak zawsze jesteśmy otwarci na kontakt z utalentowanymi prawnikami i specjalistami. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do zespołu Kancelarii Żurawiecka, Krajewska i Wspólnicy w przyszłości, zachęcamy do przesłania swojego CV oraz listu motywacyjnego na nasz adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą, gdy pojawią się odpowiednie oferty pracy. Bądźmy w kontakcie!

Sukces Kancelarii w XXII Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej

Sukces w XXII Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej

kariera, Kancelaria Żurawiecka, Krajewska i Wspólnicy, praca prawo
5

Kancelaria prawna Katowice

Dlaczego Kancelaria Żurawiecka & Krajewska
i Wspólnicy?

Praca w Kancelarii Żurawiecka, Krajewska i Wspólnicy to wyjątkowa okazja do rozwoju zawodowego przy różnorodnych projektach. Oferujemy:

N

Możliwość współpracy z ekspertami

Pracując u nas, będziesz częścią zespołu składającego się z doświadczonych prawników, od których możesz się uczyć i czerpać inspirację.

N

Przyjazne środowisko pracy

Dbamy o dobrą atmosferę i wspieramy współpracę w zespole, co przekłada się na efektywność i zadowolenie z pracy.

N

Atrakcyjne warunki

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów, który obejmuje m.in. Multisport czy prywatną opiekę medyczną. 

N

Elastyczność

W naszej Kancelarii pracujemy w trybie hybrydowym, dodatkowo korzystamy z elastycznego czasu pracy.

Jeśli szukasz Kancelarii Prawnej specjalizującej się w pomocy kredytobiorcom oraz odszkodowaniach za szkody górnicze i osobowe, znajdziesz nas w Katowicach.

Kancelaria prawna Katowice • Pomoc prawna frankowicze • Sankcja kredytu darmowego • Odszkodowanie za szkody górnicze • Wypadek komunikacyjny • Wypadek w pracy • Wypadek w gospodarstwie rolnym

adres

Żurawiecka, Krajewska i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp. k.

ul. G. Narutowicza 16, 40-850 Katowice

 

KONTAKT

biuro@kancelaria-ab.pl

Klauzula informacyjna
  1. Administrator danych osobowych: Żurawiecka, Krajewska i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp. k. z siedzibą w Katowicach.
  2. Cele przetwarzania: kontakt z Administratorem; przedstawienie oferty, korzystanie z plików cookies.
  3. Przysługujące prawa: dostępu i sprostowania danych, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, wycofania zgody w każdym czasie.

Pełna informacja w Polityce Prywatności.