O nas

Jesteśmy Kancelarią prawną specjalizującą się w pomocy prawnej DLA FRANKOWICZÓW. Kredyty w walucie obcej i rozwiązywanie problemów z nimi związanych to nasza specjalność.

5

Zapraszamy kancelaria frankowa katowice

Barbara Krajewska Anna Żurawiecka

„Tym których sprawa jest słuszna, nigdy nie brak argumentów.”

                                                                                                             Eurypides

Nasza MISJA

To udzielenie kompleksowej pomocy prawnej osobom, które doświadczyły trudności finansowych i prawnych związanych z kredytami indeksowanymi lub denominowanymi do franka szwajcarskiego. Naszym nadrzędnym celem jest rozwiązywanie problemów związanych z kredytami frankowymi, z którymi mierzą się nasi Klienci. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i prawnymi, dbając o interesy naszych klientów.

Wizja

Naszą wizją jest tworzenie Kancelarii Prawnej, która będzie liderem w dziedzinie pomocy frankowiczom na rynku prawniczym. Chcemy, aby nasi Klienci postrzegali nas jako zaufanego partnera, który pomaga im odzyskać stabilność finansową i chroni ich interesy w procesie negocjacji z bankami.

Bliskie nam jest innowacyjne podejście do prowadzenia spraw związanych z kredytami frankowymi. Wykorzystujemy do tego nowoczesne technologie i śledzimy najnowsze zmiany w prawie, aby zapewnić naszym Klientom jak najlepsze wynik prowadzonych przez nas działań.

kancelaria-prawna-katowice
5

Kancelaria frankowa Katowice

Dlaczego Kancelaria Żurawiecka & Krajewska
i Wspólnicy?

Jesteśmy ekspertami w prowadzeniu spraw związanych z kredytami we franku szwajcarskim. Prawnicy tworzący zespół Kancelarii od lat skutecznie reprezentują frankowiczów przed sądami w Katowicach, Częstochowie, Gliwicach czy Bielsko-Białej.

N

doświadczenie

N

specjalizacja

N

zaufanie

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej VOTUM

doswiadczenie

doświadczenie

Grupa Kapitałowa VOTUM zaangażowała się w pomoc frankowiczom już w 2016 roku. Eksperci Kancelarii również mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem zdobytym w ramach GK VOTUM.

tarcza-skutecznosc-do-celu

skuteczność

Do sądów w całej Polsce trafiło ponad 35 tys. pozwów w sprawach dotyczących kredytów frankowych prowadzonych przez Kancelarie wchodzące w skład Grupy Kapitałowej VOTUM.

rakieta-start-

sukces

Już blisko 17 tys. spraw frankowych prowadzonych przez podmioty z GK VOTUM zakończyło się wyrokiem sądu (ponad 14 tys. I instancji; blisko 3 tys. II instancji).

zaufanie-uscisk-dloni

zaufanie

Grupa Kapitałowa VOTUM to 18 lat działalności i setki tysięcy zadowolonych Klientów, na rzecz których uzyskano ponad 3,2 mld zł. Od 2010 r. VOTUM S.A. jest spółką notowaną na GPW. Warto nam zaufać.

*stan na 30 września 2023 r.

Anna Żurawiecka

Anna Żurawiecka

Radca prawny, Wspólnik Zarządzający

Barbara Krajewska

Barbara Krajewska

Adwokat, Wspólnik Zarządzający

Masz kredyt we frankach?

Jeśli ciąży Ci Twój kredyt frankowy, nie wahaj się. Napisz do nas i sprawdź, czy możemy Ci pomóc. Wypełnienie formularza zajmie tylko kilka chwil, a my skontaktujemy się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie. 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
zgoda

Jeśli szukasz Kancelarii Prawnej specjalizującej się w pomocy frankowiczom znajdziesz nas w Katowicach.

Kancelaria frankowa Katowice • Pomoc prawna frankowicze

adres

Żurawiecka, Krajewska i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp. k.

ul. G. Narutowicza 16, 40-850 Katowice

 

KONTAKT

biuro@kancelaria-ab.pl

Klauzula informacyjna
  1. Administrator danych osobowych: Żurawiecka, Krajewska i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp. k. z siedzibą w Katowicach.
  2. Cele przetwarzania: kontakt z Administratorem; przedstawienie oferty, korzystanie z plików cookies.
  3. Przysługujące prawa: dostępu i sprostowania danych, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, wycofania zgody w każdym czasie.

Pełna informacja w Polityce Prywatności.