O nas

Jesteśmy Kancelarią prawną specjalizującą się w pomocy prawnej DLA FRANKOWICZÓW. Kredyty w walucie obcej i rozwiązywanie problemów z nimi związanych to nasza specjalność.

5

Zapraszamy kancelaria frankowa katowice

„Tym których sprawa jest słuszna, nigdy nie brak argumentów.”

                                                                                                             Eurypides

Nasza MISJA

To udzielenie kompleksowej pomocy prawnej osobom, które doświadczyły trudności finansowych i prawnych związanych z kredytami indeksowanymi lub denominowanymi do franka szwajcarskiego. Naszym nadrzędnym celem jest rozwiązywanie problemów związanych z kredytami frankowymi, z którymi mierzą się nasi Klienci. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i prawnymi, dbając o interesy naszych klientów.

Wizja

Naszą wizją jest tworzenie Kancelarii Prawnej, która będzie liderem w dziedzinie pomocy frankowiczom na rynku prawniczym. Chcemy, aby nasi Klienci postrzegali nas jako zaufanego partnera, który pomaga im odzyskać stabilność finansową i chroni ich interesy w procesie negocjacji z bankami.

Bliskie nam jest innowacyjne podejście do prowadzenia spraw związanych z kredytami frankowymi. Wykorzystujemy do tego nowoczesne technologie i śledzimy najnowsze zmiany w prawie, aby zapewnić naszym Klientom jak najlepsze wynik prowadzonych przez nas działań.

5

Kancelaria frankowa Katowice

Dlaczego Kancelaria Żurawiecka & Krajewska
i Wspólnicy?

Jesteśmy ekspertami w prowadzeniu spraw związanych z kredytami we franku szwajcarskim. Prawnicy tworzący zespół Kancelarii od lat skutecznie reprezentują frankowiczów przed sądami w Katowicach, Częstochowie, Gliwicach czy Bielsko-Białej.

N

doświadczenie

N

specjalizacja

N

zaufanie

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej VOTUM

doświadczenie

Grupa Kapitałowa VOTUM zaangażowała się w pomoc frankowiczom już w 2016 roku. Eksperci Kancelarii również mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem zdobytym w ramach GK VOTUM.

skuteczność

Do sądów w całej Polsce trafiło ponad 35 tys. pozwów w sprawach dotyczących kredytów frankowych prowadzonych przez Kancelarie wchodzące w skład Grupy Kapitałowej VOTUM.

sukces

Już blisko 17 tys. spraw frankowych prowadzonych przez podmioty z GK VOTUM zakończyło się wyrokiem sądu (ponad 14 tys. I instancji; blisko 3 tys. II instancji).

zaufanie

Grupa Kapitałowa VOTUM to 18 lat działalności i setki tysięcy zadowolonych Klientów, na rzecz których uzyskano ponad 3,2 mld zł. Od 2010 r. VOTUM S.A. jest spółką notowaną na GPW. Warto nam zaufać.

*stan na 30 września 2023 r.

Masz kredyt we frankach?

Jeśli ciąży Ci Twój kredyt frankowy, nie wahaj się. Napisz do nas i sprawdź, czy możemy Ci pomóc. Wypełnienie formularza zajmie tylko kilka chwil, a my skontaktujemy się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie. 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
zgoda

Jeśli szukasz Kancelarii Prawnej specjalizującej się w pomocy frankowiczom znajdziesz nas w Katowicach.

Kancelaria frankowa Katowice • Pomoc prawna frankowicze

adres

Żurawiecka, Krajewska i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp. k.

ul. G. Narutowicza 16, 40-850 Katowice

 

KONTAKT

biuro@kancelaria-ab.pl

Klauzula informacyjna
  1. Administrator danych osobowych: Żurawiecka, Krajewska i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp. k. z siedzibą w Katowicach.
  2. Cele przetwarzania: kontakt z Administratorem; przedstawienie oferty, korzystanie z plików cookies.
  3. Przysługujące prawa: dostępu i sprostowania danych, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, wycofania zgody w każdym czasie.

Pełna informacja w Polityce Prywatności.