fbpx

Aktualności

Kancelaria Prawna Katowice

Zebraliśmy dla Was najważniejsze i najbardziej aktualne informacje dotyczące kredytów indeksowanych i denominowanych do franka szwajcarskiego, sankcji kredytu darmowego oraz innych kwestii związanych z rynkiem finansowym, w tym także odszkodowań za szkody górnicze oraz szkód osobowych. Jesteśmy przekonani, że odpowiednia wiedza jest kluczem do skutecznego działania i podejmowania właściwych decyzji.

O czym przeczytasz?

$

Kredyty frankowe

$

Sankcja Kredytu Darmowego (SKD)

$

Odszkodowanie za szkody górnicze

$

Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, wypadek w pracy, wypadek w gospodarstwie

Dowiedz się więcej!

Odszkodowanie za wypadek w rolnictwie

Odszkodowanie za wypadek w rolnictwie

Odszkodowanie za wypadek w rolnictwie – kto może je otrzymać? Prowadzisz gospodarstwo rolne? Przeczytaj artykuł i poznaj swoje prawa dotyczące odszkodowań.

Zwrot kosztów kredytu konsumenckiego

Zwrot kosztów kredytu konsumenckiego

Czy kredytobiorca może otrzymać zwrot kosztów kredytu konsumenckiego? Jak działa sankcja kredytu darmowego i jakie warunki należy spełnić, aby z niej skorzystać?

Kurs franka a kredyt hipoteczny

Kurs franka a kredyt hipoteczny

Kurs franka a kredyt hipoteczny? Czy zmiana kursu franka szwajcarskiego miała wpływ na sytuację frankowiczów? Dowiedz się więcej.

Skontaktuj się z nami!

Specjalizujemy się w kompleksowej pomocy prawnej w zakresie kredytów frankowych, kredytów konsumenckich (sankcji kredytu darmowego), oraz uzyskiwaniu odszkodowań za szkody górnicze i osobowe. 

Wypełnienie formularza zajmie tylko kilka chwil, a my skontaktujemy się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie. Pamiętaj, analiza jest BEZPŁATNA.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
zgoda

Jeśli szukasz Kancelarii Prawnej specjalizującej się w pomocy kredytobiorcom oraz odszkodowaniach za szkody górnicze i osobowe, znajdziesz nas w Katowicach.

Kancelaria prawna Katowice • Pomoc prawna frankowicze • Sankcja kredytu darmowego • Odszkodowanie za szkody górnicze • Wypadek komunikacyjny • Wypadek w pracy • Wypadek w gospodarstwie rolnym

adres

Żurawiecka, Krajewska i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp. k.

ul. G. Narutowicza 16, 40-850 Katowice

 

KONTAKT

biuro@kancelaria-ab.pl

Klauzula informacyjna
  1. Administrator danych osobowych: Żurawiecka, Krajewska i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp. k. z siedzibą w Katowicach.
  2. Cele przetwarzania: kontakt z Administratorem; przedstawienie oferty, korzystanie z plików cookies.
  3. Przysługujące prawa: dostępu i sprostowania danych, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, wycofania zgody w każdym czasie.

Pełna informacja w Polityce Prywatności.